Fulltextové vyhledávání

Změna velikosti písma

Dej každému dni příležitost, aby se mohl stát tím nejkrásnějším dnem v Tvém životě - Mark Twain
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Informace pro žadatele - Domov pro seniory > Jak podat žádost o poskytování sociální služby

Jak podat žádost o poskytnutí sociální služby

Chcete-li, abychom vám poskytovali sociální služby

V případě zájmu o naše služby kontaktujte sociální pracovnici, která Vám poskytne potřebné informace a formulář žádost o poskytnutí sociání služby.pdf a formulář příloha k žádosti - vyjádření lékaře.pdf . Vyplníte žádost o poskytnutí sociální služby a zajistěte od ošetřujícího lékaře vyplnění přílohy k žádosti. Vzhledem k ochraně osobních údajů není možné, aby formulář přílohy k žádost lékař nahradil jakoukoliv lékařskou zprávou.

Sociální pracovnice  se s Vámi domluví na osobních schůzkách, které se uskuteční před příchodem do domova. Nebude-li v domově volné místo, budete informováni písemně o zařazení do pořadníku žadatelů.

V případě, že bude v domově volné vhodné místo, oznámí Vám písemně vedoucí domova, že Vaší žádosti o poskytnutí sociální služby bude vyhověno a datum, kdy Vás budeme v domově očekávat. Zároveň Vám poskytne potřebné informace a zejména orientační seznam věcí, které budete v DS potřebovat. Sdělí Vám také Vaše osobní číslo, kterým je potřeba označit všechny Vaše oděvní součásti.

Při příchodu

Nový klient si s sebou přináší

  • platný občanský průkaz s potvrzeným občanstvím ČR
  • průkaz zdravotní pojišťovny
  • léky, které užívá
  • osobní věci /šatstvo, toaletní potřeby aj./

Nejpozději v den Vašeho příchodu do domova s Vámi bude uzavřena smlouva o poskytnutí sociální služby.

 

 

 

 

Domov seniorů České Velenice, jako jedno z pobytových zařízení Centra sociálních služeb Jindřichův Hradec je příjemcem dotací a příspěvků na poskytování sociálních služeb z rozpočtu Jihočeského kraje

left-banner.png left-banner2.png left-banner3.png left-banner4.png